150 let úspěchů v oblasti techniky

IMG_5583 Dne 14. června oslavíme naše 150. výročí speciální akcí v centrále společnosti v Dartfordu v Kentu.

Této akce, kterou oslavíme 150 let úspěchů v oblasti techniky, se zúčastní pracovníci z celého světa a řada VIP hostů, včetně starosty města Dartford, pana Richarda Pollitzera, vnuka zakladatele společnosti, zástupců Bridgepoint Development Capital (hlavní investor společnosti) spolu s bývalými řediteli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20130617-230925.jpg Od počátků své existence v roce 1863 naše společnost zaznamenala velký růst jako společnost zajišťující přepravu a skladování, a v současné době představuje jednoho z vedoucích světových expertů na instalaci a přemísťování strojního zařízení. S ročním obratem kolem 70 milionů liber v současné době působíme v oboru stěhování, přemísťování a instalace velkých průmyslových strojů a kompletních průmyslových výrobních linek pro největší klienty na celém světě. V posledních letech společnost realizovala více než 500 kontraktů na velké instalace a rozsáhlé přemísťování, kdy působila ve více než 44 zemích na celém světě.

Při komentování tohoto výročí jednatel společnosti Tony Percival prohlásil:

„Ve Spojeném království a v Evropě vůbec dnes existuje jen velmi málo společností, které mohou oslavit jak svou dlouholetou existenci, tak finanční úspěch, kterými se těší společnost Beck & Pollitzer. Za naše úspěchy vděčíme naší vysoce vzdělané pracovní síle i našim fantastickým zákazníkům, kterým bych rád poděkoval za jejich trvající podporu a angažovanost.”

Společnost Beck & Pollitzer Engineering , která poskytuje služby velkým nadnárodním společnostem, které působí v automobilovém průmyslu, tiskařském, stavebním průmyslu, potravinářství a v průmyslu zabývajícím se nápoji, v oblasti balení, farmaceutickém i leteckém průmyslu, se může chlubit působivým seznamem klientů, mezi které patří takové společnosti, jako BMW, Jaguar Land Rover, Nestle, Rolls-Royce, Schindler, Rexam a Toyota, máme-li uvést jen pár z nich.

Kromě poskytování služeb v oblasti stěhování strojního zařízení a průmyslového zařízení společnost Beck & Pollitzer Engineering provozuje rovněž samostatné divize, které jsou zaměřeny na projektování, uvádění zařízení do provozu, kontrolní systémy, zaměření a vyměření a přípravu pracoviště. Díky tak rozsáhlému záběru činností nás naši klienti pravidelně povolávají k provádění celkové kontroly a řízení svých kontraktů na instalace a přemísťování.

 

20130617-232150.jpg

Jednou z naších permanentních silných stránek je náš přístup „celkového řízení projektu“, který uplatňujeme od úplného zahájení plánování a postupů až po konečné uvedení instalovaného zařízení do provozu. Naše zapojení do každé fáze projektu je projevem vysoké důvěry, které se těšíme u našich klientů – důvěry, která potvrzuje skutečnost, že svou práci provedeme kvalitně napoprvé a vždy.

Článek k této události z News Shopper