Archív zpráv

150 let úspěchů v oblasti techniky

NK76868-18
Této akce, kterou oslavíme 150 let úspěchů v oblasti techniky, se zúčastní pracovníci z celého světa a řada VIP hostů, včetně starosty města Dartford, pana Richarda Pollitzera, vnuka zakladatele společnosti, zástupců Bridgepoint Development Capital (hlavní investor společnosti) spolu s bývalými řediteli.


Více

Beck & Pollitzer pomáhá uvést do provozu nový závod na motory JLR

jaguar-lr-logo-289x300
Je nám potěšením oznámit, že společnost Jaguar Land Rover (JLR) s námi uzavřela kontrakt na uvedení do provozu svého nového moderní zařízení na motory v ceně 500 £ milionů, které se nachází na adrese i54 South Staffordshire, průmyslový park, poblíž Wolverhamptonu. Práce na tomto projektu již začala a její dokončení se plánuje uprostřed roku 2015.


Více

Beck & Pollitzer ve zprávách BBC

vlcsnap-2013-06-12-17h24m15s14
Dne 11. června navštívil naši centrálu v Dartfordu korespondent BBC, aby natočil reportáž pro zprávy jihovýchodní BBC. Tato událost se konala k našemu 150-letému výročí, při níž vystoupil náš jednatel Tony Percival a vysvětlil příběh našeho úspěchu. Tato reportáž byla vysílána 11. června v 18:30.


Více

Investice do bezpečnosti

Jack Marshall, new member of the Health and Safety team.
V rámci našeho závazku dodržovat bezpečnostní normy platné celosvětově, jsme přijali Jacka Marshalla jako asistenta pro bezpečnost a ochranu zdraví a zajištění kvality s působností v našem podniku v Oldhamu.


Více

Nový předseda Beck and Pollitzer

image for story 3
Je nám potěšením oznámit, že předsedou skupiny společností Beck and Pollitzer byl jmenován Charles Matthews. Jako vysoce zkušený předseda firmy na výrobu a technologii, který je zaregistrován i získává finance i ze soukromých zdrojů. Charles přináší do společnosti značné zkušenosti v oboru rozvoje firmy akvizicí i růstem organizace. Jeho znalosti průmyslových sektorů blízkých zákazníkům Beck and Pollitzer a jeho znalosti na mezinárodním poli zahrnují Indii a Čínu, což nám pomůže firmu dále rozvíjet a vést k jejímu růstu.


Více