Zprávy
  • 150 let úspěchů v oblasti techniky
  • Beck & Pollitzer pomáhá uvést do provozu nový závod na motory JLR
  • Beck & Pollitzer ve zprávách BBC
  • Investice do bezpečnosti
  • Nový předseda Beck and Pollitzer
Služby
Instalace výrobních technologií
Přesuny a likvidace výrobních technologií
Elektrické a mechanické služby
Řídicí systémy
Zdvihání těžkých břemen a pronájem jeřábové techniky
Přeprava nadměrných nákladů
Pronájem zdvihacího zařízení

Elektrické a mechanické služby

 

Při instalacích a přesunech výrobních technologií zajišťujeme také celkový elektrický a mechanický servis.

Beck & Pollitzer nabízí komplexní mechanické a elektrické služby, ať už se jedná o výměnu jednotlivých komponent výrobní linky, anebo její kompletní přesun nebo modifikaci. Náš tým zkušených elektrikářů provádí plně intergované služby, což znamená, že vedle základní “hrubé“ instalace výrobní technologie zajišťuje také sekundární přidružené inženýrské služby v rámci kontraktu dle požadavků zákazníka.

 

Mechanické služby

Naše společnost disponuje týmem zkušených mechaniků, potrubářů a odborníků na ocelové konstrukce. Díky nim jsme schopni nabídnout kompletní potrubářskou práci včetně práce s ocelovými konstrukcemi - od modifikace stávajících konstrukcí, přes návrh, až po instalaci konstrukcí nových.

Součástí naší specializace je také návrh přístupových platforem a plošin, které doplňují výrobní technologie. Naši zkušení svářeči jsou schopni zhotovit novou ocelovou konstrukci a přístupy přímo na místě u výrobní technologie zákazníka.

Elektrické služby

Při instalacích výrobních technologií zajišťují naši elektrikáři kompletní elektrikářský servis. Ať už se jedná o montáž rozvaděčů, rozvodů, návrh a instalaci všech přidružených sekundárních rozvodů, návrh layoutu a uspořádání kabelového systému, tak finální bezpečnostní kontrolní zkoušky.

Naše elektrické služby jsou opět plně integrovány s našimi dalšími službami v oboru instalací, což znamená, že jsme schopni zákazníkovi nabídnout komplexní řešení a hladký průběh projektu.

 

Modifikace výrobních technologií a údržba

Stejně jako modifikaci technologií nabízíme i odbornou údržbu strojního zařízení, CNC strojů a výrobních linek, jejich vyřazení a opětovné uvedení od provozu.