Zprávy
 • 150 let úspěchů v oblasti techniky
 • Beck & Pollitzer pomáhá uvést do provozu nový závod na motory JLR
 • Beck & Pollitzer ve zprávách BBC
 • Investice do bezpečnosti
 • Nový předseda Beck and Pollitzer
Naše představenstvo
Naši lidé
NewsZprávy
Case StudiesPřípadové studie

Naše představenstvo

Andrew Hodgson

Výkonný ředitel

Odbornost

Strategie řízení, rozsáhlé zkušenosti v inženýrských službách

U společnosti od

září 2013

Zkušenosti

Andrew před nedávnem vstoupil do podniku jako výkonný ředitel s bohatými manažerskými dovednostmi a zkušenostmi v oblasti technických záležitostí.

Jako výkonný ředitel Beck & Pollitzer bude Andrew dohlížet na všechny oblasti podnikání jak ve Velké Británii, tak dalších 13 zemích, kde působíme. Andrew se připojil ke společnosti v době jejího vývoje a růstu na nové trhy a do nových odvětví.

Charles Matthews

Člen představenstva

Odbornost

Specializace na firmy v automobilovém průmyslu

U společnosti od

říjen 2012

Zkušenosti

Charles Matthews v čele představenstva podporuje jak stranu investorů, tak provozních ředitelů a manažerů. Přináší velké množství zkušeností v mnoha oblastech zpracovatelského průmyslu a v automobilovém průmyslu.

Charles byl členem představenstva Porvair plc. a také Norican Group Aps. V minulosti působil jako člen správní rady v FKI plc, výkonný ředitel společnosti Cosworth, výkonný ředitel automobilek Rolls Royce a Bentley a člen rady společnosti Vickers Group plc.

Fraser Runciman

Finanční ředitel skupiny

Odbornost

Finance, firemní strategie

U společnosti od

květen 2011

Zkušenosti

Fraser Runciman se připojil ke společnosti Beck & Pollitzer jako finanční ředitel skupiny, přičemž převzal zodpovědnost za řízení a dohled nad financemi firmy.. Fraser přišel s bohatými zkušenostmi z velkých a středně velkých firem, kde v minulosti zastával vedoucí pozice v oblasti financí. V minulosti působil např.u společnoti BAE Systems a General Dynamics, Inc.

Kromě toho před vstupem k Beck & Pollitzeru 7 let úspěšně vedl vlastní firmu působící v oblasti finančního poradenství.

Romain Prouvost

Ředitel skupiny pro Velkou Británii a Francii

Odbornost

Mezinárodní strategický rozvoj a management rozsáhlých projektů

U společnosti od

léto 2001

Zkušenosti

Rodilý Francouz, nyní bázovaný v Londýně a pracující ze sídla v Dartfordu, Romain Prouvost, pracoval pro společnost už v době svého studia na škole Průmyslového Inženýrství a Polytechniky na Univerzitě v Grenoblu. Své magisterské studium pak dokončil na polytechnice v Madridu a před návratem k Beck & Pollitzeru řídil řadu projektů.

Romain pro společnot realizoval velký počet projektů napříč celou Evropou a v různých průmyslových odvětvích. V roce 2010 pokračoval ve svém vzdělávání na London Business School a poté se vrátil k Beck & Pollitzeru, kde nyní přebírá zodpovědnost za všechny operace sídla ve Spojeném království, ve Franci, Itálii a nyní i za naši nejnovější pobočku v Pune, Indie.

Janusz Lach

Ředitel společnosti pro Evropu

Odbornost

Strategic Operations Management & Rozvoj

U společnosti od

prosinec 1999

Zkušenosti

Janusz Lach pracuje pro Beck & Pollitzer více než 12 let a po celou dobu své působnosti zastává nezastupitelnou roli ve vývoji a politice společnosti napříč celou střední a východní Evropou. Rodilý Polák žijící v Gliwicích a bázovaný na naší hlavní středoevropské kanceláři v Sosnowci nedaleko Katovic.

Po velkém úspěchu v jeho rodném Polsku se Januszovi podařilo expandovat a zajistit růst podniku po celé východní Evropě včetně Ruska a Ukrajiny. Janusz je členem představenstva od června 2011 a působí jako výkonný ředitel skupiny pro Evropu.

Tim Marshall

Health & Safety Manager

Odbornost

Bezpečnost práce ve strojírenství a odvětvích zpracovatelského průmyslu

U společnosti od

leden 2012

Zkušenosti

Tim je odborník na ochranu zdraví při práci, bezpečnost a řízení jakosti ve zpracovatelském průmyslu a strojírenství. V průběhu posledních 20 let Tim získal rozsáhlé znalosti právních předpisů a osvědčených postupů v oblasti H&S v různých odvětvích včetně leteckého průmyslu, těžkého průmyslu, výroby energie (fosilní paliva), potravinářského průmyslu, farmaceutického a průmyslové chemie.

Tim je schopen efektivně komunikovat na všech úrovních, od zasedací místnosti až po výrobní haly.

Se svým pragmatickým přístupem a smyslem pro humor je Tim bezpečnostní odborník, který přidává hodnotu každému projektu a zajišťuje vysoké standardy bezpečnosti a ochrany zdraví.

Naše hodnoty

Našich 6 základních hodnot tvoří rámec našeho podnikaní. Vedou vše, co děláme, od klíčových obchodních rozhodnutí až po operativní rozhodnutí ze dne na den.

 • Respekt: Respektujeme sami sebe i firmu. Uznáváme každou osobu, která pracuje pro Beck & Pollitzer, protože každý má svoji hodnotnou úlohu. Respektujeme bezpečnost druhých a životní prostředí, ve kterém působíme.
 • Profesionalita: Snažíme se o maximální profesionalitu ve všem, co děláme, při práci v rámci našeho týmu i při práci se zákazníky.
 • Integrita: Klademe důraz na způsob, jakým pracujeme, na poctivost a ochotu přebírat zodpovědnost za své činy.
 • Zákaznický servis: Vždy se snažíme zákazníkovi vyjít vstříc a nabídnout mu něco navíc.
 • Spolupráce: Sdílíme nápady a znalosti v rámci našeho týmu i se zákazníkem.
 • Dokonalost a inovace: Ve všem, co děláme, hledáme příležitosti k inovacím, zlepšením a pozitivním změnám do budoucna.
 

Práce pro Beck & Pollitzer

Beck & Pollitzer každoročně přijímá celou řadu profesionálů od mechaniků / zámečníků a elektrikářů po supervisory a projekt manažery. Vedle technických funkcí obsazuje i obchodně podpůrné pozice jako jsou finanční, obchodní a administrativní pracovníci.

Práce pro společnost Beck & Pollitzer může být velmi obohacující zkušenost. Setkáváte se s klienty z nejrůznějších oborů a s nikdy nekončící škálou zajímavých projektů a příležitostí.

Naše kultura

Před 150 společnost začínala jako rodinný podnik a přetože ji už dlouho nevlastní Beck ani Pollitzerova rodina, naši zaměstnanci jsou stále loajální k rodinnému dědictví. Společnost si udržela charakteristiku rodinného podniku nejen ve způsobu, jakým se stará o své zaměstnance i klienty, ale především když vkládá srdce do všeho, co dělá.

V průběhu let, kdy se společnost rozrůstala do Evropy, se stále vyvíjí její kultura. Společnost neustále podporuje rozmanitost svých lidí a jejich myšlení, kulturu inovací, důvěry a transparentnosti.

 

Volná pracovní místa

Neustále hledáme talentované mechaniky, elektrikáře, potrubáře, projekt managery a supervisory. Pokud máte zkušenosti s přesuny výrobních technologií nebo instalacemi, neváhejte zaslat Váš životopis na emailovou adresu office@beck-pollitzer.cz