Zprávy
 • 150 let úspěchů v oblasti techniky
 • Beck & Pollitzer pomáhá uvést do provozu nový závod na motory JLR
 • Beck & Pollitzer ve zprávách BBC
 • Investice do bezpečnosti
 • Nový předseda Beck and Pollitzer
Naši lidé
 • Andrew Hodgson
  Výkonný ředitel

  Strategie řízení, rozsáhlé zkušenosti v inženýrských službách

 • Charles Matthews
  Člen představenstva

  Specializace na firmy v automobilovém průmyslu

 • Fraser Runciman
  Finanční ředitel skupiny

  Finance, firemní strategie ti finančního poradenství.

 • Romain Prouvost
  Ředitel skupiny pro Velkou Británii a Francii

  Mezinárodní strategický rozvoj a management rozsáhlých projektů

 • Janusz Lach
  Ředitel společnosti pro Evropu

  Strategic Operations Management & Rozvoj

 • Tim Marshall
  Health & Safety Manager

  Bezpečnost práce ve strojírenství a odvětvích zpracovatelského průmyslu

Bezpečnost & kvalita

Dosáhli jsme akreditace ve standardech kvality všech námi poskytovaných služeb včetně BS EN9001 ve Velké Británii, a také rovnocenné kvalifikace u všech našich dalších mezinárodních poboček.

Přehled

Naše zaměření

Zajišťujeme komplexní inženýrké služby ve všech výrobních průmyslových odvětvích, a to jak na místní, tak mezinárodní úrovni.

Naším hlavním zaměřením jsou přesuny a instalace výrobních technologií včetně kompletních řešení projektů na klíč. Naše nabídka služeb zahrnuje jak přesuny jednotlivých výrobních strojů v rámci jednoho podniku, tak rozsáhlé přesuny celých výrobních celků z jedné země do druhé. Dokážeme nabídnout řadu řešení elektro a potrubních instalací pro výrobní technologie stejně tak jako podporu s řídícími systémy a modifikaci výrobních celků.

Vedle našeho hlavního zaměření nabízíme řadu vedlejších služeb od manipulace s břemeny a pronájem jeřábové techniky až po nabídku našich speciálních jeřábových systémů včetně její obsluhy. Přesuny zákazníka zajisťujeme pomocí speciální trasportní techniky a systému skladování včetně zajištění nadměrné přepravy. Všechny naše služby nabízíme spolu s kompletním řízením projektu, kdy pro zákaznka zajistíme plánování a organizaci přesunu či instalace i těch nejsložitějších komplexů výrobních technologií.

Naše společnost

Společnost byla založena před více než 150 lety, v roce 1863. V současné době je zastoupena pobočkami ve 13 zemích s více než pěti sty zaměstnanci. Díky týmu zkušených projekt managerů, supervizorů a montážního personálu jsme schopni vyhovět a přizpůsobit se mnoha náročným přáním a požadavkům našeho zákazníka. Neustále jdeme vstříc nárokům a požadavkům trhu a nabízíme nové služby a geograficky rozšiřujme pole působnosti.

Náš úspěch

Společnost byla založena před více než 150 lety, v roce 1863. V současné době je zastoupena pobočkami ve 13 zemích s více než pěti sty zaměstnanci.

Díky týmu zkušených projekt managerů, supervizorů a montážního personálu jsme schopni vyhovět a přizpůsobit se mnoha náročným přáním a požadavkům našeho zákazníka. Neustále jdeme vstříc nárokům a požadavkům trhu a nabízíme nové služby a geograficky rozšiřujme pole působnosti.