Zprávy
  • 150 let úspěchů v oblasti techniky
  • Beck & Pollitzer pomáhá uvést do provozu nový závod na motory JLR
  • Beck & Pollitzer ve zprávách BBC
  • Investice do bezpečnosti
  • Nový předseda Beck and Pollitzer

Zdroje

Jako společnost si udržujeme široké rozmezí odzkoušeného zvedacího a přemísťovacího zařízení, abychom zajistili, že budeme mít dostatečné zdroje pro zvládnutí i těch nejnáročnějších projektů.

Během posledních 150 let postupujeme s inovačním používáním zařízení, kdy jsme byli první společností ve Spojeném království, která používala mobilní jeřáby a jejich první inovační prvky jako např. Twinlifty, Versa - Lifty a hydraulické portály jeřáby. Výhodou pro naše klienty je skutečnost, že vědí, že máme zkušenosti a odborné znalosti s využitím zdvihacího řízení bezpečně a efektivně takovým způsobem, jakým to naše konkurence nedokáže.

Široké rozmezí zařízení je samozřejmě pouze jednou z částí z příběhu, skutečná hodnota, kterou svým klientům dáváme, jsou naši vysoce odborně vzdělaní technici a operátoři, kteří vědí přesně, jak se zařízení odborně používá.

V níže uvedené tabulce najdete představu o typu zařízení, která používáme ve své činnosti, a která můžeme použít pro vaše projekty zaměřené na strojní zařízení.

 

Zdvihací zařízení Technická specifikace
Vysokozdvižné vidlicové vozíky a teleskopické manipulátory fork lift LPG & Diesel s různými specifikacemi stožárů / výložníků a prodlouženými vidlicemi. Kapacita zdvihu 2,5 tun až 12 tun.
Versa-Lift Dostupná v konfiguraci 25/35 nebo 40/60 a kapacitou zdvihu až do 27 tun.
Twinlift Kapacita zdvihu až do 46 tun.
Mobilní jeřáby Široké rozmezí mobilních jeřábů, včetně všech terénních a městských jeřábů o kapacitě zdvihu od 25 tun do 90 tun.
Zdvihací portálové jeřáby Máme široké rozmezí zdvižných portálů, které jsou schopny manipulace s kapacitou zdvihu od 100 tun do 1 100 tun.

Rovněž máme řadu elektrických a hydraulických portálů. Minimální váha zdvihu je 25 tun.

Přepravní zařízení Technická specifikace
Traktory/tahače HGV Vozový park traktorů/tahačů schopných táhnout mimořádné zátěže až do váhy 50 tun.
Přívěsy Řada přívěsných zařízení včetně nových nakládačů a nízkých nakladačů, které lze rozložit až do délky 90 stop (27m). Naše přívěsná zařízení jsou schopna převážet náklady až do váhy 50 tun.
Přívěsná zařízení /návěsy Hiab Kapacita zdvihu až do 10 tun.